DCM181713H-701NHF
DCM181713H-701NHF ITG Electronics, Inc.
DCM181713H_Series_rev_A__ITG_131011.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: CMC 700UH 5A 2LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.689" W (18.00mm x 17.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
Height (Max): 0.512" (13.00mm)
Current Rating (Max): 5A
DC Resistance (DCR) (Max): 27mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 700 µH @ 10 kHz
Написати відгук
Description: CMC 700UH 5A 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.709" L x 0.689" W (18.00mm x 17.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, Height (Max): 0.512" (13.00mm), Current Rating (Max): 5A, DC Resistance (DCR) (Max): 27mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 700 µH @ 10 kHz.