DCM191320V-153NHF
DCM191320V-153NHF ITG Electronics, Inc.
524d206a7f6123d89408cf3a062c8cd9.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: CMC 15MH 630MA 2LN THROUGH HOLE
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.728" L x 0.512" W (18.50mm x 13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
Height (Max): 0.787" (20.00mm)
Current Rating (Max): 630mA
DC Resistance (DCR) (Max): 960mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 15 mH @ 10 kHz
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 15MH 630MA 2LN THROUGH HOLE, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.728" L x 0.512" W (18.50mm x 13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, Height (Max): 0.787" (20.00mm), Current Rating (Max): 630mA, DC Resistance (DCR) (Max): 960mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 15 mH @ 10 kHz.