DCM191320V-273NHF
DCM191320V-273NHF ITG Electronics, Inc.
524d206a7f6123d89408cf3a062c8cd9.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: CMC 27MH 500MA 2LN THROUGH HOLE
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.728" L x 0.512" W (18.50mm x 13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
Height (Max): 0.787" (20.00mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.65Ohm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 27 mH @ 10 kHz
Написати відгук
Description: CMC 27MH 500MA 2LN THROUGH HOLE, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.728" L x 0.512" W (18.50mm x 13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, Height (Max): 0.787" (20.00mm), Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.65Ohm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 27 mH @ 10 kHz.