Продукція > VICOR CORPORATION > DCM2322E50T1360T60
DCM2322E50T1360T60
DCM2322E50T1360T60 Vicor Corporation
DCM2322x50T1360y6z_ds.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: EVAL BOARD DCM2322X50T1360Y6Z
Packaging: Tray
Voltage - Output: 12V
Voltage - Input: 9V ~ 50V
Current - Output: 5A
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: DCM2322x50T1360y6z
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC Converter
Outputs and Type: 1 Isolated Output
Part Status: Active
Power - Output: 60W
Contents: Board(s)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EVAL BOARD DCM2322X50T1360Y6Z, Packaging: Tray, Voltage - Output: 12V, Voltage - Input: 9V ~ 50V, Current - Output: 5A, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: DCM2322x50T1360y6z, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC Converter, Outputs and Type: 1 Isolated Output, Part Status: Active, Power - Output: 60W, Contents: Board(s).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DCM2322E50T1360T60 DCM2322E50T1360T60 Виробник : Vicor DCM2322x50T1360y6z_ds.pdf Power Management IC Development Tools 60W 9-50Vin 12Vout eval board