Продукція > ITT > DCMP21HA4PJK127
DCMP21HA4PJK127
DCMP21HA4PJK127 ITT
dcmp21ha4pjk127spec.pdf
Виробник: ITT
Conn D-Sub M 4Power/17Signal POS Solder RA Thru-Hole 21 Terminal 1 Port
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SLDR, Packaging: Bulk, Features: Grounding Indents, Mounting Brackets, Shielded, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, 40A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 21 (17 + 4 Power), Number of Rows: 2, Contact Type: Signal and Power, Flange Feature: Board Side (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin-Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C) - 21WA4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 115 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
DCMP-21HA4P-J-K127 Виробник : ITT Cannon, LLC DCMP21HA4PJK127.pdf Description: CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SLDR
Packaging: Bulk
Features: Grounding Indents, Mounting Brackets, Shielded
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A, 40A