DCN181320V1-222HF
DCN181320V1-222HF ITG Electronics, Inc.
b2ba3c5c54527c4bcb488aba84295f7b.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: 2,200uH,33mOhm, 3.5Amp DIP CMC
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.728" L x 0.531" W (18.50mm x 13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.807" (20.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 3.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 33mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 2.2 mH @ 10 kHz
на замовлення 30 шт:
Написати відгук
Description: 2,200uH,33mOhm, 3.5Amp DIP CMC, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.728" L x 0.531" W (18.50mm x 13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.807" (20.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 3.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 33mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 2.2 mH @ 10 kHz.