DCN181713H-701HF
DCN181713H-701HF ITG Electronics, Inc.
DCN181713H%20Series_Rev_C_HF_ITG_160511.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: CMC 700UH 6.5A 2LN THROUGH HOLE
Packaging: Bulk
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.689" W (18.00mm x 17.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.512" (13.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 6.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 700 µH @ 10 kHz
на замовлення 48 шт:
Написати відгук
Description: CMC 700UH 6.5A 2LN THROUGH HOLE, Packaging: Bulk, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.709" L x 0.689" W (18.00mm x 17.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.512" (13.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 6.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 700 µH @ 10 kHz.