DCS35P80A-CL420
DCS35P80A-CL420 Diwell Electronics
DCS_Series_datasheet.pdf
Виробник: Diwell Electronics
Description: 35MM SPLIT-CORE TRUE RMS 80A 4-2
Mounting Type: Chassis Mount
Output: Analog Current, 4mA ~ 20mA
Frequency: DC, 50Hz ~ 400Hz
Accuracy: ±2%
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Voltage - Supply: 20V ~ 30V
Sensor Type: Current Transducer
For Measuring: AC
Current - Sensing: 80A
Number of Channels: 1
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: 35MM SPLIT-CORE TRUE RMS 80A 4-2, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Single Pass Through, Polarization: Unidirectional, Mounting Type: Chassis Mount, Output: Analog Current, 4mA ~ 20mA, Frequency: DC, 50Hz ~ 400Hz, Accuracy: ±2%, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Voltage - Supply: 20V ~ 30V, Sensor Type: Current Transducer, For Measuring: AC, Current - Sensing: 80A, Number of Channels: 1.