DD-50PA-NR JAE Electronics
J018094-780177.pdf
Виробник: JAE Electronics
D-Sub Standard Connectors DSUB 50POS
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SLDR, Features: Grounding Indents, Shielded, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 50, Number of Rows: 3, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (M2.6), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Zinc Plated, Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D), Backset Spacing: 0.283" (7.20mm).
Інші пропозиції DD-50PA-NR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DD-50PA-NR Виробник : JAE Electronics ?topics_id=66004&ext_no=06&index=0&_lang=en Description: CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SLDR
Features: Grounding Indents, Shielded
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 50
Number of Rows: 3
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (M2.6)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Zinc Plated
Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D)
Backset Spacing: 0.283" (7.20mm)