Продукція > AIPULNION > DD10-18S05E3C2
DD10-18S05E3C2 AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC-DC Converte; Isolated; Regulated; Single Output; 8W; 1,6A; 5V; 1kV; 18V~36V; -40°C~71°C; EFF 78%; Podobny do : SCW08B-05; TP08DA24S05; DD10-18S05E3C2; DD10-18S05E3C2 DC DD10-18S05E3C2
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
DC-DC Converte; Isolated; Regulated; Single Output; 8W; 1,6A; 5V; 1kV; 18V~36V; -40°C~71°C; EFF 78%; Podobny do : SCW08B-05; TP08DA24S05; DD10-18S05E3C2; DD10-18S05E3C2 DC DD10-18S05E3C2, кількість в упаковці: 2 шт.