DD50S564GTLF Amphenol ICC (FCI)
c-dsub-0066.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SLDR
Packaging: Bulk
Features: Board Lock
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold, GXT™
Current Rating (Amps): 5A per Contact
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 50
Number of Rows: 3
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: FLASH
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D)
Backset Spacing: 0.409" (10.40mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SLDR, Packaging: Bulk, Features: Board Lock, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, GXT™, Current Rating (Amps): 5A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 50, Number of Rows: 3, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D), Backset Spacing: 0.409" (10.40mm).