Продукція > ENEDO > DDP1200-US24-PC
DDP1200-US24-PC
DDP1200-US24-PC ENEDO
DS_DDP1200-UC-PC-Series_Rev-04.pdf
Виробник: ENEDO
Description: AC/DC CONVERTER 24V 5V 12V 1200W
Power (Watts): 1200W
Features: Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 9.21" L x 4.00" W x 1.61" H (234.0mm x 101.6mm x 41.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), LED Lighting
Approval Agency: CB, CE, cURus, UKCA
Efficiency: 94%
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: 5V
Voltage - Output 3: 12V
Number of Outputs: 3
Voltage - Isolation: 1.8 kV
Standard Number: 60950-1; 62368-1; UL 8750
Current - Output 1: 31.2 A
Current - Output 2: 720 mA
Current - Output 3: 300 mA
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 5V 12V 1200W, Power (Watts): 1200W, Features: Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 9.21" L x 4.00" W x 1.61" H (234.0mm x 101.6mm x 41.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), LED Lighting, Approval Agency: CB, CE, cURus, UKCA, Efficiency: 94%, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Output 2: 5V, Voltage - Output 3: 12V, Number of Outputs: 3, Voltage - Isolation: 1.8 kV, Standard Number: 60950-1; 62368-1; UL 8750, Current - Output 1: 31.2 A, Current - Output 2: 720 mA, Current - Output 3: 300 mA.