DDSPT-75-1-7
DDSPT-75-1-7 Kilo International
DDSPT_PNB_fv3_2.png
Виробник: Kilo International
Description: KNOB KNURLED W/SKRT 0.236" METAL
Packaging: Bulk
Features: 4-40 Set Screw, Push to Turn
Color: Clear Gloss
Material: Metal
Shaft Size: 0.236" (6.00mm)
Diameter: 0.750" (19.05mm), 1.113" (28.27mm) Skirt
Style: Cylindrical with Skirt
Type: Knurled, Straight
Height: 0.750" (19.05mm)
Indicator: Line on Skirt
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KNOB KNURLED W/SKRT 0.236" METAL, Packaging: Bulk, Features: 4-40 Set Screw, Push to Turn, Color: Clear Gloss, Material: Metal, Shaft Size: 0.236" (6.00mm), Diameter: 0.750" (19.05mm), 1.113" (28.27mm) Skirt, Style: Cylindrical with Skirt, Type: Knurled, Straight, Height: 0.750" (19.05mm), Indicator: Line on Skirt.