Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE11XRA220KJ4BP01F
DE11XRA220KJ4BP01F
DE11XRA220KJ4BP01F Murata Electronics
DE1_RA_P01F_E-1960472.pdf
Виробник: Murata Electronics
Safety Capacitors 10.0 1.0mm 6.0mm max Dia 4.0 mm max thick SL (JIS) 300Vac ( r.m.s.) 22pF K tol
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук