DE1205-15
DE1205-15 FERROCORE
de.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 15uH; 3.3A; R: 30mΩ; ±20%; 12x12x6mm; -40÷85°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 15µH
Operating current: 3.3A
Resistance: 30mΩ
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...85°C
Body dimensions: 12x12x6mm
на замовлення 1279 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 15uH; 3.3A; R: 30mΩ; ±20%; 12x12x6mm; -40÷85°C, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 15µH, Operating current: 3.3A, Resistance: 30mΩ, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...85°C, Body dimensions: 12x12x6mm.