DE1207-270
DE1207-270 FERROCORE
de.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 270uH; 1.3A; R: 419mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.27mH
Operating current: 1.3A
Resistance: 419mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x8mm
Operating temperature: -40...85°C
на замовлення 1290 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 270uH; 1.3A; R: 419mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.27mH, Operating current: 1.3A, Resistance: 419mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 12x12x8mm, Operating temperature: -40...85°C.