DE1207-390
DE1207-390 FERROCORE
de.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 390uH; 1.1A; R: 572mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.39mH
Operating current: 1.1A
Resistance: 0.572Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x8mm
Operating temperature: -40...85°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 390uH; 1.1A; R: 572mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.39mH, Operating current: 1.1A, Resistance: 0.572Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 12x12x8mm, Operating temperature: -40...85°C.