DE1207-680
DE1207-680 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 680uH; 850mA; R: 1.13Ω; ±20%; 12x12x8mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.68mH
Operating current: 0.85A
Resistance: 1.13Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x8mm
Operating temperature: -40...85°C
на замовлення 140 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 680uH; 850mA; R: 1.13Ω; ±20%; 12x12x8mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.68mH, Operating current: 0.85A, Resistance: 1.13Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 12x12x8mm, Operating temperature: -40...85°C.