DE1209-150
DE1209-150 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 150uH; 2.2A; R: 190mΩ; ±20%; 12x12x10mm
Operating temperature: -40...85°C
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 0.15mH
Body dimensions: 12x12x10mm
Resistance: 0.19Ω
Operating current: 2.2A
Tolerance: ±20%
на замовлення 788 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 150uH; 2.2A; R: 190mΩ; ±20%; 12x12x10mm, Operating temperature: -40...85°C, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Inductance: 0.15mH, Body dimensions: 12x12x10mm, Resistance: 0.19Ω, Operating current: 2.2A, Tolerance: ±20%.