DE1209-2.4
DE1209-2.4 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 2.4uH; 15A; R: 62mΩ; ±20%; 12x12x10mm; -40÷85°C
Operating temperature: -40...85°C
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 2.4µH
Body dimensions: 12x12x10mm
Resistance: 62mΩ
Operating current: 15A
Tolerance: ±20%
на замовлення 52 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 2.4uH; 15A; R: 62mΩ; ±20%; 12x12x10mm; -40÷85°C, Operating temperature: -40...85°C, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Inductance: 2.4µH, Body dimensions: 12x12x10mm, Resistance: 62mΩ, Operating current: 15A, Tolerance: ±20%.