DE1209-22
DE1209-22 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 22uH; 5A; R: 39mΩ; ±20%; 12x12x10mm; -40÷85°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 22µH
Resistance: 39mΩ
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...85°C
Body dimensions: 12x12x10mm
Operating current: 5A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 22uH; 5A; R: 39mΩ; ±20%; 12x12x10mm; -40÷85°C, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 22µH, Resistance: 39mΩ, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...85°C, Body dimensions: 12x12x10mm, Operating current: 5A.