DE1209-230
DE1209-230 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 230uH; 1.6A; R: 290mΩ; ±20%; 12x12x10mm
Operating temperature: -40...85°C
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 0.23mH
Body dimensions: 12x12x10mm
Resistance: 0.29Ω
Operating current: 1.6A
Tolerance: ±20%
на замовлення 821 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 230uH; 1.6A; R: 290mΩ; ±20%; 12x12x10mm, Operating temperature: -40...85°C, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Inductance: 0.23mH, Body dimensions: 12x12x10mm, Resistance: 0.29Ω, Operating current: 1.6A, Tolerance: ±20%.