DE1209-33
DE1209-33 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 33uH; 4.3A; R: 58mΩ; ±20%; 12x12x10mm; -40÷85°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 33µH
Operating current: 4.3A
Resistance: 58mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x10mm
Operating temperature: -40...85°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 33uH; 4.3A; R: 58mΩ; ±20%; 12x12x10mm; -40÷85°C, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 33µH, Operating current: 4.3A, Resistance: 58mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 12x12x10mm, Operating temperature: -40...85°C.