DE1209-330
DE1209-330 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 330uH; 1.3A; R: 386mΩ; ±20%; 12x12x10mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.33mH
Operating current: 1.3A
Resistance: 386mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x10mm
Operating temperature: -40...85°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 330uH; 1.3A; R: 386mΩ; ±20%; 12x12x10mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.33mH, Operating current: 1.3A, Resistance: 386mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 12x12x10mm, Operating temperature: -40...85°C.