DE2B3KY101KB2BM01
DE2B3KY101KB2BM01 Murata Electronics
Lead%2CResin_Ceramic_Cap_CAT.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 100PF 250VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: Safety Series X1Y2
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 100 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 250VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: Safety Series X1Y2, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 100 pF.