Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE2B3SA101KJ3BX02F
DE2B3SA101KJ3BX02F
DE2B3SA101KJ3BX02F Murata Electronics
DE2_SA_X0_F_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Safety Capacitors 7.5 0.8mm 6.0mm max Dia 4.0mm max Thick B (JIS) 300Vac(r.m.s.) 100pF K tol
на замовлення 948 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук