Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE2B3SA681KJ3BT02F
DE2B3SA681KJ3BT02F
DE2B3SA681KJ3BT02F Murata Electronics
DE2_SA_T0_F_E-1307896.pdf
Виробник: Murata Electronics
Safety Capacitors 7.5 0.8mm 7.0mm max Dia 4.0mm max Thick B (JIS) 250Vac(r.m.s.) 680pF K tol
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук