DE2E3KH472MN3A
DE2E3KH472MN3A Murata Electronics
Lead%2CResin_Ceramic_Cap_CAT.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 4700PF 250VAC RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 4700 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 250VAC RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads, Packaging: Cut Tape (CT), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: E, Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 4700 pF.