DEHR32E682KN2A
DEHR32E682KN2A Murata Electronics
Safety%20Certified%2C%20High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 6800PF 250V RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: R
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Capacitance: 6800 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 6800PF 250V RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: R, Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Capacitance: 6800 pF.