DEHR33D222KA4B Murata Electronics
Safety%20Certified%2C%20High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 2200PF 2KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 2200 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 2KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: R, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 2200 pF.