DELL-FLC4150C5A011
  • DELL-FLC4150C5A011
  • DELL-FLC4150C5A011
DELL-FLC4150C5A011 TOSHIBA LED LIGHTING
4711112386192.pdf
Виробник: TOSHIBA LED LIGHTING
Category: Light sources - lighting
Description: Lamp: LED flood light; 150W; 230VAC; white cold; 120°; 6500K; IP65
Body dimensions: 284x350x52mm
Type of lamp: LED flood light
Enclosure material: metal
Colour: white cold
Operating temperature: -20...40°C
Power consumption: 150W
Viewing angle: 120°
Min. colour rendering index: 80
Operating voltage: 230V AC
Luminosity: 13500lm
Colour temperature: 6500K
Body colour: black
Energy class: F
IP rating: IP65
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: Lamp: LED flood light; 150W; 230VAC; white cold; 120°; 6500K; IP65, Body dimensions: 284x350x52mm, Type of lamp: LED flood light, Enclosure material: metal, Colour: white cold, Operating temperature: -20...40°C, Power consumption: 150W, Viewing angle: 120°, Min. colour rendering index: 80, Operating voltage: 230V AC, Luminosity: 13500lm, Colour temperature: 6500K, Body colour: black, Energy class: F, IP rating: IP65.