DELR33J471KCGB Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 470PF 6.3KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 6300V (6.3kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: R
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Capacitance: 470 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 6.3KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 6300V (6.3kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: R, Mounting Type: Through Hole, Applications: General Purpose, Capacitance: 470 pF.