DELS-BL348P5B0AE23
  • DELS-BL348P5B0AE23
  • DELS-BL348P5B0AE23
DELS-BL348P5B0AE23 TOSHIBA LED LIGHTING
4711112385058.pdf
Виробник: TOSHIBA LED LIGHTING
Category: Light sources - lighting
Description: LED lamp; white warm; E27; 230VAC; 806lm; 8.5W; 180°; 3000K; 3pcs.
Quantity in set/package: 3pcs.
Kind of handle: E27
Energy class: F
Type of lamp: LED lamp
Length: 106mm
Diameter: 60mm
Power consumption: 8.5W
Min. colour rendering index: 80
Viewing angle: 180°
Operating voltage: 230V AC
Luminosity: 806lm
Colour temperature: 3000K
Colour: white warm
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: LED lamp; white warm; E27; 230VAC; 806lm; 8.5W; 180°; 3000K; 3pcs., Quantity in set/package: 3pcs., Kind of handle: E27, Energy class: F, Type of lamp: LED lamp, Length: 106mm, Diameter: 60mm, Power consumption: 8.5W, Min. colour rendering index: 80, Viewing angle: 180°, Operating voltage: 230V AC, Luminosity: 806lm, Colour temperature: 3000K, Colour: white warm.