DELS-BL448P5B0AE21
  • DELS-BL448P5B0AE21
  • DELS-BL448P5B0AE21
DELS-BL448P5B0AE21 TOSHIBA LED LIGHTING
4711112384426.pdf
Виробник: TOSHIBA LED LIGHTING
Category: Light sources - lighting
Description: LED lamp; neutral white; E27; 230VAC; 806lm; 8.5W; 180°; 4000K
Power consumption: 8.5W
Operating voltage: 230V AC
Colour: neutral white
Viewing angle: 180°
Colour temperature: 4000K
Kind of handle: E27
Length: 106mm
Diameter: 60mm
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: LED lamp; neutral white; E27; 230VAC; 806lm; 8.5W; 180°; 4000K, Power consumption: 8.5W, Operating voltage: 230V AC, Colour: neutral white, Viewing angle: 180°, Colour temperature: 4000K, Min. colour rendering index: 80, Luminosity: 806lm, Energy class: F, Type of lamp: LED lamp, Kind of handle: E27, Length: 106mm, Diameter: 60mm.