DELS-BLC44P7B0AE21
  • DELS-BLC44P7B0AE21
  • DELS-BLC44P7B0AE21
DELS-BLC44P7B0AE21 TOSHIBA LED LIGHTING
4711112384396.pdf
Виробник: TOSHIBA LED LIGHTING
Category: Light sources - lighting
Description: LED lamp; white cold; E27; 230VAC; 470lm; 4.7W; 180°; 6500K
Diameter: 60mm
Length: 106mm
Power consumption: 4.7W
Viewing angle: 180°
Min. colour rendering index: 80
Operating voltage: 230V AC
Luminosity: 470lm
Colour temperature: 6500K
Colour: white cold
Type of lamp: LED lamp
на замовлення 8 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: LED lamp; white cold; E27; 230VAC; 470lm; 4.7W; 180°; 6500K, Diameter: 60mm, Length: 106mm, Power consumption: 4.7W, Viewing angle: 180°, Min. colour rendering index: 80, Operating voltage: 230V AC, Luminosity: 470lm, Colour temperature: 6500K, Colour: white cold, Energy class: F, Kind of handle: E27, Type of lamp: LED lamp.