DELS-CD344P714AE23
  • DELS-CD344P714AE23
  • DELS-CD344P714AE23
DELS-CD344P714AE23 TOSHIBA LED LIGHTING
4711112385065.pdf
Виробник: TOSHIBA LED LIGHTING
Category: Light sources - lighting
Description: LED lamp; white warm; E14; 230VAC; 470lm; 4.7W; 180°; 3000K; 3pcs.
Quantity in set/package: 3pcs.
Kind of handle: E14
Energy class: F
Type of lamp: LED lamp
Length: 0.1m
Diameter: 36.5mm
Power consumption: 4.7W
Min. colour rendering index: 80
Viewing angle: 180°
Operating voltage: 230V AC
Luminosity: 470lm
Colour temperature: 3000K
Colour: white warm
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: LED lamp; white warm; E14; 230VAC; 470lm; 4.7W; 180°; 3000K; 3pcs., Quantity in set/package: 3pcs., Kind of handle: E14, Energy class: F, Type of lamp: LED lamp, Length: 0.1m, Diameter: 36.5mm, Power consumption: 4.7W, Min. colour rendering index: 80, Viewing angle: 180°, Operating voltage: 230V AC, Luminosity: 470lm, Colour temperature: 3000K, Colour: white warm.