DELS-CD444P714AE21
  • DELS-CD444P714AE21
  • DELS-CD444P714AE21
DELS-CD444P714AE21 TOSHIBA LED LIGHTING
4711112384600.pdf
Виробник: TOSHIBA LED LIGHTING
Category: Light sources - lighting
Description: LED lamp; neutral white; E14; 230VAC; 470lm; 4.7W; 180°; 4000K
Power consumption: 4.7W
Operating voltage: 230V AC
Colour: neutral white
Viewing angle: 180°
Colour temperature: 4000K
Length: 0.1m
Diameter: 36.5mm
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: LED lamp; neutral white; E14; 230VAC; 470lm; 4.7W; 180°; 4000K, Power consumption: 4.7W, Operating voltage: 230V AC, Colour: neutral white, Viewing angle: 180°, Colour temperature: 4000K, Min. colour rendering index: 80, Luminosity: 470lm, Energy class: F, Type of lamp: LED lamp, Kind of handle: E14, Length: 0.1m, Diameter: 36.5mm.