DELS-CD444P714AE23
  • DELS-CD444P714AE23
  • DELS-CD444P714AE23
DELS-CD444P714AE23 TOSHIBA LED LIGHTING
4711112385065.pdf
Виробник: TOSHIBA LED LIGHTING
Category: Light sources - lighting
Description: LED lamp; neutral white; E14; 230VAC; 470lm; 4.7W; 180°; 4000K
Diameter: 36.5mm
Length: 0.1m
Power consumption: 4.7W
Quantity in set/package: 3pcs.
Viewing angle: 180°
Min. colour rendering index: 80
Operating voltage: 230V AC
Luminosity: 470lm
Colour temperature: 4000K
Colour: neutral white
Type of lamp: LED lamp
на замовлення 7 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: LED lamp; neutral white; E14; 230VAC; 470lm; 4.7W; 180°; 4000K, Diameter: 36.5mm, Length: 0.1m, Power consumption: 4.7W, Quantity in set/package: 3pcs., Viewing angle: 180°, Min. colour rendering index: 80, Operating voltage: 230V AC, Luminosity: 470lm, Colour temperature: 4000K, Colour: neutral white, Energy class: F, Kind of handle: E14, Type of lamp: LED lamp.