DELS-FBW44P527AF11
  • DELS-FBW44P527AF11
  • DELS-FBW44P527AF11
DELS-FBW44P527AF11 TOSHIBA LED LIGHTING
4711112384211.pdf
Виробник: TOSHIBA LED LIGHTING
Category: Light sources - lighting
Description: LED lamp; white warm; E27; 230VAC; 470lm; 4.5W; 270°; 2700K
Diameter: 60mm
Length: 108mm
Power consumption: 4.5W
Viewing angle: 270°
Min. colour rendering index: 80
Operating voltage: 230V AC
Luminosity: 470lm
Colour temperature: 2700K
Colour: white warm
Energy class: F
Kind of handle: E27
Type of lamp: LED lamp
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: LED lamp; white warm; E27; 230VAC; 470lm; 4.5W; 270°; 2700K, Diameter: 60mm, Length: 108mm, Power consumption: 4.5W, Viewing angle: 270°, Min. colour rendering index: 80, Operating voltage: 230V AC, Luminosity: 470lm, Colour temperature: 2700K, Colour: white warm, Energy class: F, Kind of handle: E27, Type of lamp: LED lamp.