DELS-FEW48P527AE11
  • DELS-FEW48P527AE11
  • DELS-FEW48P527AE11
DELS-FEW48P527AE11 TOSHIBA LED LIGHTING
4711112386949.pdf
Виробник: TOSHIBA LED LIGHTING
Category: Light sources - lighting
Description: LED lamp; white warm; E27; 230VAC; 1055lm; 8.5W; 270°; 2700K
Diameter: 95mm
Length: 140mm
Power consumption: 8.5W
Viewing angle: 270°
Min. colour rendering index: 80
Operating voltage: 230V AC
Luminosity: 1055lm
Colour temperature: 2700K
Colour: white warm
Energy class: E
Kind of handle: E27
Type of lamp: LED lamp
на замовлення 11 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: LED lamp; white warm; E27; 230VAC; 1055lm; 8.5W; 270°; 2700K, Diameter: 95mm, Length: 140mm, Power consumption: 8.5W, Viewing angle: 270°, Min. colour rendering index: 80, Operating voltage: 230V AC, Luminosity: 1055lm, Colour temperature: 2700K, Colour: white warm, Energy class: E, Kind of handle: E27, Type of lamp: LED lamp.