DELS-FGW42P527AF11
  • DELS-FGW42P527AF11
  • DELS-FGW42P527AF11
DELS-FGW42P527AF11 TOSHIBA LED LIGHTING
4711112384334.pdf
Виробник: TOSHIBA LED LIGHTING
Category: Light sources - lighting
Description: LED lamp; white warm; E27; 230VAC; 250lm; 2.5W; 270°; 2700K
Kind of handle: E27
Energy class: F
Type of lamp: LED lamp
Length: 78mm
Diameter: 45mm
Power consumption: 2.5W
Operating voltage: 230V AC
Min. colour rendering index: 80
Luminosity: 250lm
Colour: white warm
на замовлення 14 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: LED lamp; white warm; E27; 230VAC; 250lm; 2.5W; 270°; 2700K, Kind of handle: E27, Energy class: F, Type of lamp: LED lamp, Length: 78mm, Diameter: 45mm, Power consumption: 2.5W, Operating voltage: 230V AC, Min. colour rendering index: 80, Luminosity: 250lm, Viewing angle: 270°, Colour temperature: 2700K, Colour: white warm.