DELS-FGW44P514DF11
DELS-FGW44P514DF11 TOSHIBA LED LIGHTING
4711112387144.pdf
Виробник: TOSHIBA LED LIGHTING
Category: Light sources - lighting
Description: LED lamp; white warm; E14; 230VAC; 470lm; 4.5W; 270°; 2700K
Diameter: 45mm
Kind of handle: E14
Length: 80mm
Power consumption: 4.5W
Min. colour rendering index: 80
Operating voltage: 230V AC
Viewing angle: 270°
Light source features: dimmable
Luminosity: 470lm
Type of lamp: LED lamp
Energy class: F
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: LED lamp; white warm; E14; 230VAC; 470lm; 4.5W; 270°; 2700K, Diameter: 45mm, Kind of handle: E14, Length: 80mm, Power consumption: 4.5W, Min. colour rendering index: 80, Operating voltage: 230V AC, Viewing angle: 270°, Light source features: dimmable, Luminosity: 470lm, Colour temperature: 2700K, Colour: white warm, Type of lamp: LED lamp, Energy class: F.