DELS-GFC44P714AE21
  • DELS-GFC44P714AE21
  • DELS-GFC44P714AE21
DELS-GFC44P714AE21 TOSHIBA LED LIGHTING
4711112384785.pdf
Виробник: TOSHIBA LED LIGHTING
Category: Light sources - lighting
Description: LED lamp; white cold; E14; 230VAC; 470lm; 4.7W; 180°; 6500K
Diameter: 45mm
Length: 78mm
Power consumption: 4.7W
Viewing angle: 180°
Min. colour rendering index: 80
Operating voltage: 230V AC
Luminosity: 470lm
Colour temperature: 6500K
Colour: white cold
Energy class: F
Kind of handle: E14
Type of lamp: LED lamp
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: LED lamp; white cold; E14; 230VAC; 470lm; 4.7W; 180°; 6500K, Diameter: 45mm, Length: 78mm, Power consumption: 4.7W, Viewing angle: 180°, Min. colour rendering index: 80, Operating voltage: 230V AC, Luminosity: 470lm, Colour temperature: 6500K, Colour: white cold, Energy class: F, Kind of handle: E14, Type of lamp: LED lamp.