DELS-GU345P5T8AE21
  • DELS-GU345P5T8AE21
  • DELS-GU345P5T8AE21
  • DELS-GU345P5T8AE21
DELS-GU345P5T8AE21 TOSHIBA LED LIGHTING
4711112384907.pdf
Виробник: TOSHIBA LED LIGHTING
Category: Light sources - lighting
Description: LED lamp; white warm; GU10; 230VAC; 450lm; 5.5W; 38°; 3000K
Energy class: F
Kind of handle: GU10
Type of lamp: LED lamp
Diameter: 50mm
Length: 54mm
Power consumption: 5.5W
Operating voltage: 230V AC
Viewing angle: 38°
Min. colour rendering index: 80
Luminosity: 450lm
Colour temperature: 3000K
Colour: white warm
на замовлення 20 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: LED lamp; white warm; GU10; 230VAC; 450lm; 5.5W; 38°; 3000K, Energy class: F, Kind of handle: GU10, Type of lamp: LED lamp, Diameter: 50mm, Length: 54mm, Power consumption: 5.5W, Operating voltage: 230V AC, Viewing angle: 38°, Min. colour rendering index: 80, Luminosity: 450lm, Colour temperature: 3000K, Colour: white warm.