DELS-GUC45P5T8AE21
DELS-GUC45P5T8AE21 TOSHIBA LED LIGHTING
4711112384907.pdf
Виробник: TOSHIBA LED LIGHTING
Category: Light sources - lighting
Description: LED lamp; white cold; GU10; 230VAC; 450lm; 5.5W; 38°; 6500K
Power consumption: 5.5W
Operating voltage: 230V AC
Colour: white cold
Viewing angle: 38°
Colour temperature: 6500K
Min. colour rendering index: 80
Luminosity: 450lm
Energy class: F
Type of lamp: LED lamp
Kind of handle: GU10
Length: 54mm
Diameter: 50mm
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: LED lamp; white cold; GU10; 230VAC; 450lm; 5.5W; 38°; 6500K, Power consumption: 5.5W, Operating voltage: 230V AC, Colour: white cold, Viewing angle: 38°, Colour temperature: 6500K, Min. colour rendering index: 80, Luminosity: 450lm, Energy class: F, Type of lamp: LED lamp, Kind of handle: GU10, Length: 54mm, Diameter: 50mm.