Продукція > SUMIDA > DEP1016NP-330PB
DEP1016NP-330PB Sumida
DEP1016.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - SMD
на замовлення 350 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 7.3A 15 MOHM TH, Tolerance: ±25%, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Vertical - Corner Terminals, Size / Dimension: 0.571" L x 0.398" W (14.50mm x 10.10mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 15mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 7.3 A.
Інші пропозиції DEP1016NP-330PB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEP1016NP-330PB DEP1016NP-330PB Виробник : Sumida America Components Inc. DEP1016.pdf Description: FIXED IND 33UH 7.3A 15 MOHM TH
Tolerance: ±25%
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Vertical - Corner Terminals
Size / Dimension: 0.571" L x 0.398" W (14.50mm x 10.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 15mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 7.3 A