DEP1519BHF-330M
DEP1519BHF-330M Sumida America Components Inc.
DEP1519B_ver1.0.pdf?t=1541174655
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 33UH 10A 10.7 MOHM TH
Packaging: Box
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Vertical, 4 Leads
Size / Dimension: 0.689" L x 0.591" W (17.50mm x 15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 10.7mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 9.4A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.760" (19.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 10 A
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 10A 10.7 MOHM TH, Packaging: Box, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Vertical, 4 Leads, Size / Dimension: 0.689" L x 0.591" W (17.50mm x 15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 10.7mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 9.4A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.760" (19.30mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 10 A.