DER0705-10
DER0705-10 FERROCORE
der.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 10uH; 1.63A; R: 0.055Ω; ±20%; 7.6x7.6x5.1mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 10µH
Operating current: 1.63A
Resistance: 55mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 7.6x7.6x5.1mm
Operating temperature: -40...85°C
на замовлення 523 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 10uH; 1.63A; R: 0.055Ω; ±20%; 7.6x7.6x5.1mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 10µH, Operating current: 1.63A, Resistance: 55mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 7.6x7.6x5.1mm, Operating temperature: -40...85°C.