DER0705-15
DER0705-15 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 15uH; 1.33A; R: 0.081Ω; ±20%; 7.6x7.6x5.1mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 15µH
Operating current: 1.33A
Resistance: 81mΩ
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...85°C
Body dimensions: 7.6x7.6x5.1mm
на замовлення 2530 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 15uH; 1.33A; R: 0.081Ω; ±20%; 7.6x7.6x5.1mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 15µH, Operating current: 1.33A, Resistance: 81mΩ, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...85°C, Body dimensions: 7.6x7.6x5.1mm.