DER0705-22
DER0705-22 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 22uH; 1.09A; R: 0.115Ω; ±20%; 7.6x7.6x5.1mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 22µH
Resistance: 0.115Ω
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...85°C
Body dimensions: 7.6x7.6x5.1mm
Operating current: 1.09A
на замовлення 3439 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 22uH; 1.09A; R: 0.115Ω; ±20%; 7.6x7.6x5.1mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 22µH, Resistance: 0.115Ω, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...85°C, Body dimensions: 7.6x7.6x5.1mm, Operating current: 1.09A.